Úsporné topení
pro Vaše bydlení

Zavoláme Vám
ZDARMA

Rychlý kontakt

tel: +420 602 830 801
mail: info@infrapanely-morava.cz

 
 

Bezrámový infrapanel bílý pod označením FL

Nový typ infrapanelu v nabídce - bezrámový infrapanel bílý pod označením FL (Frame Less) s akumulačním jádrem s novým speciálním karbonovým topným prvkem a dosahuje nejkratšího času náběhu v porovnání s jinými panely s akumulačním jádrem.

Povrch panelu je z vysoko emisivní práškové barvy umožňující snadnou údržbu a čistění a dosahuje velmi vysoké odolnosti vůči poškození - významně odolnější než základní panely Heatwell s bílým rámem.

Celokovové provedení a uhlíkový topný element opět zaručuje minimální hodnoty elektrosmogu a tedy i v tomto parametru vhodně doplňuje ostatní infrapanely v našem sortimentu.

Tisky na tyto panely teprve připravujeme, předběžně lze počítat s tiskem v ČR ve stejné kvalitě jako doposud a díky bezrámovému provedení bude tisk do stran až za hranu těles.

Na závěr s potěšením upozorňuji že výroba tohoto typu panelů je v Německu se zárukou 60 měsíců - 5 let.
Pro představu cena za 1W výkonu panelu bílý, bílý rám je 8,25Kč a panelu bezrámového typ FL je 8,63 Kč (počítáno u nejvýkonnějších 800 a 950W verzí panelů). Navýšení ceny na 1W je tak pouhých několik procent.

Takto příznivé koncové ceny které jsme exkluzivně pro českou a slovenskou republiku zajistili je samozřejmě i díky distribuci- rychle rostoucím prodejům infrapanelů a také díky odbornému poskytování služeb zákazníkům.

VÍCE O PRODUKTU ZDE >>


(©) 2014 Infrapanely-Morava
Všechna práva vyhrazena